Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 2.5 ton
L25.01 De Regt BV Etten leur International 824
L25.02 Mark van Hooijdonk Bavel VolvoBM 430T
L25.03 Niels Vos Massey Ferguson 133
L25.04 Bart Schoenmakers Chaam John Deere 1020
L25.05 Nick Adams Chaam International 633SA
L25.06 Michel Jongenelen Hoeven Fiat 640
L25.07 Richard van Ginneken Sprundel Ford 4000
L25.08 Arjan claasen Bavel Ford 4600
L25.09 Lars horsten Bavel fendt 103
L25.10 Marielle van de Broek Sprundel Deutz 4.31
L25.11 Rudi Bevers Beerse David Brown 996
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 3.5 ton
L35.01 John van Nispen Achtmaal Fiat 850
L35.02 Sander van Gils Prinsenbeek International 844-s
L35.03 Wuyts Staf Rijsbergen Valmet 505
L35.04 René Ravenstijn Numansdorp Ford 5000
L35.05 Tonny v/d Velde Zuid-Beyerland International 724
L35.06 Gert Krijnen Meer Renault 85x
L35.07 Dieter Schrijvers Merksplas International 745
L35.08 Wim van de Locht Merksplas Fendt 307
L35.09 Ron Jansen Strijbeek Renault 6515
L35.10 Jurgen Bartelen Nispen International 844
L35.11 Mevr. Jongenelen Sprundel Fiat 850
L35.12 Ron Peeters Rijsbergen Fiat 700
L35.13 Jaimy Druggen Achtmaal VolvoBM T650
L35.14 Marielle van de Broek Sprundel Deutz 7207
L35.15 Tim Sprangers Hoogstraten International 745
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 4.5 ton
L45.01 Raats Achtmaal Deutz 1006
L45.02 Sander van Gils Prinsenbeek International 844-s
L45.03 Patrick Wildhagen Rijsbergen Styer 1108
L45.04 Geert Oomen Alphen Cormick 946
L45.05 Jeff Luyckx Loenhout Ford 5095
L45.06
L45.07 Jac Oonincx Etten Leur Hurlimann 910.6XT
L45.08 Gert Krijnen Meer Renault 85x
L45.09 Kristof van Laer Turnhout Fiat 850
L45.10 Pries Sweep Etten Leur Fendt 311lsa
L45.11 Johan Schelle Sprang capelle International 844-s
L45.12 Mark van Hooijdonk Bavel VolvoBM 700Turbo
L45.13 Rob Gooiers Chaam Fendt 309lsa
L45.14 Niek Vermeeren Rijsbergen Case 845xl
L45.15 Rob Kimenai Dongen VolvoBM 700
L45.16 Stefan Godrie Achtmaal International 1046
L45.17 Leon Verhoeven Strijen Fiat 850
L45.18 Rudi Bevers Beerse Fendt 311
L45.19 Jens Foesenek New Holland TL90
L45.20 Mark Nieuwesteeg Therheijden New Holland TL90
L45.21 Tim Sprangers Hoogstraten International 745
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 5.5 ton
L55.01 Gebr. De Hond Oud Vossemeer Ford 8600
L55.02 Corne van Tetering Wagenberg Farmall 706
L55.03 Steff Luijckx Loenhout Ford 8630
L55.04 Bert Cools Essen Renault 110.54
L55.05 Berry Kok Harenbroek Case 1056xl
L55.06 Arjan van Gink Rucphen Deutz 100.06
L55.07 Joen Geluk Dinteloord John Deere 6610
L55.08 Jordi Naalden Sprundel Valtra 8450
L55.09 Bas Boeren Etten Leur Fendt 312lsa
L55.10 Lars van Hoof Nieuw Vossemeer Ford 9600
L55.11 Mark van Hooijdonk Bavel VolvoBM 810Turbo
L55.12 Dominique Siemons Nispen Case 5150
L55.13 Owen Roelen Chaam International 955
L55.14 Bart Dickens Ravels Ford 7810
L55.15 Rob Kimenai Dongen Fendt 310
L55.16 Rob Kimenai Dongen VolvoBV 700
L55.17 Quinten Jacobs Meerle International 1056
L55.18 Koen Gilops Ford 8210
L55.19 Michael Schippers Kamperland International 1486
L55.20 Teun Vos Achthuizen International 956
L55.21 kim veraart nispen John Deere 3650
L55.22 jelle veraart nispen John Deere 3650
L55.23 Ronald in ’t Veld Dordrecht International 1056
L55.24 Leon Verhoeven Strijen Fiat 850
L55.25 Rudi Bevers Beerse Fendt 311
L55.26 Stef van de Locht Wuustwezel Deutz 6.11
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 6,5 ton
L65.01 Cees de Hond Oud-Vossemeer Ford 9600
L65.02 Corie van Tetering Wagenberg Farmall 706
L65.03 Piet Verhoef Hoge-Zwaluwe International 1566
L65.04 Kevin Rommers Etten-Leur Fendt 516
L65.05 Merijn Naalden Etten-Leur Styer 8165
L65.06 Steff Luyckx Loenhout Ford 7630
L65.07 Frank de Deugd Etten-Leur John Deere 4240
L65.08 Jens de Schutter kalmthout Renault 145.14
L65.09 Mathias Gommers kalmthout Fendt 514
L65.10 Roel Govers Ulvenhout Ford 8630
L65.11 Davy Kustermans Meer International 1255
L65.12 Johan Schelle Sprang capelle Case 1255
L65.13 Sven Foesenek Rijsbergen New Holland T6050
L65.14 Jan Gebak Dinteloord John Deere 6610
L65.15 Remon Wilschut Hoeven Case 1455
L65.16 Elise Aantjes Nieuw Beijerland Ford TW15
L65.17 Jens Braspenning Brecht Fendt 611
L65.18 Marc van Zundert Schijf White
L65.19 Stef VH Nieuwmoer MF 6480
L65.20 Diversen Waarschijnlijk bels Fendt 514
L65.21 Yvonne Leenaerts Halsteren New Holland T6030
L65.22 Godrie Achtmaal McCormick MTX140
L65.23 Benny Oostvogels Achtmaal New Holland TM150
L65.24 Mitch Versmissen Lichtaart International 1455
L65.25 Niels van Hooijdonk Achtmaal Fendt 415
L65.26 Koen Gilops Ford 8210
L65.27 Ronald in ’t Veld Dordrecht International 1056
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 7.5 ton
L75.01 Adrie van Hees Achtmaal Deutz Agro 165
L75.02 Adrie van Hees Achtmaal Deutz ttv 610
L75.03 Rob Vermunt Etten-Leur Fendt 614
L75.04 Piet Verhoef Hoge Zwaluwe international 1566
L75.05 Jelte Balk Klundert Ford 8630
L75.06 Carl Kluit Loenhout Case 1255
L75.07 Martijn den Boer Numansdorp Case 1255
L75.08 Rudi den Boer Numansdorp Case 1255
L75.09 Gert Krijnen Meer Case 1455
L75.10 Steven Hillen Merksplas Valtra 8950
L75.11 Roel Govers Ulvenhout Ford 8630
L75.12 Kees Besens Dussen Case 1455
L75.13 Reinier Wilschet Hoeven Case 1455
L75.14 Jens Braspenning Brecht Fendt 611
L75.15 Rick Otjens Etten-Leur international 1086
L75.16 Thijs Oomen Sprundel Steyr CVT170
L75.17 Sjoerd Huijbrechts Zundert Steyr 6175
L75.18 Soren Vloemans Weelde Case 1455
L75.19 Timo Verdaasdonk Chaam John Deere 4240S
L75.20 Jens Pauwels Kalmthout Ford 8830
L75.21 Gert van den Bogerd Rijckevorsel John Deere 4450
L75.22 Benny Oostvogels Achtmaal New Holland TM150
L75.23 Mitch Versmissen Lichtaart international 1455
L75.24 Koen Gilops New Holland TM165
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 9 ton
L90.01 De Regt Bv Etten-Leur International 1455
L90.02 Jens Traets Wouwse Plantage Claas 810
L90.03 Carl Kluit Loenhout Case 1255
L90.04 Gert Krijnen Meer Case 1455
L90.05 Steven Hillen Merksplas Valmet 8950
L90.06 Nico Verheijen Merksplas Fiat 1300
L90.07 Kees Besems Dussen Case 1455
L90.08 Sander Hereijgers Meer John Deere 4755
L90.09 Jan Bogers Steenbergen New Holland TM190
L90.10 Stef Huijbrechts Zundert Steyr 6230
L90.11 Glenn van Dijck Zundert Steyr 6185
L90.12 Tim Hoendevangers Zundert Steyr 6225
L90.13 Giel Godrie Achtmaal Claas 820
L90.14 Vicky Kok langeweg International 1255xl
L90.15 Timo Verdaasdonk Chaam John Deere 4240S
L90.16 Lars Vermunt Etten Leur John Deere 4240S
L90.17 Stefan Jongenelen Sprundel Fiat 180-90
L90.18 Ralph Raats Achtmaal John Deere 4430
L90.19 Arian de Ruytter Achtmaal International 5488
L90.20 Gert van den Bogerd Rijckevorsel John Deere 4450
L90.21 Dries Vermeiren Loenhout Fendt 916
L90.22 Godrie Achtmaal Case IH Puma CVX165
L90.23 Karl (groen) Tax Achtmaal CASE IH PUMA CVX220
L90.24 Jacob jan Groenenboom Numansdorp Fiat 1880
L90.25 Arjan Muller Halsteren New Holland T7070
L90.26 Johan Laurijsse De Heen Fendt 718
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 12 ton
L120.01 De Regt BV Etten Leur International 1455
L120.02 Sander Hereijgers Meer John Deere 4755
L120.03 Samantha Kok Langeweg International 1455
L120.04 Arian de Ruytter Achtmaal Kirovets K700-A
Nummer Naam Plaats Merk Type
Vrije klasse
VK.01 Stijn Vissers Essen MAN
VK.02 Bram Hereijgers Meer John Deere 4755
VK.03 Domique Siemons / Giel Godrie Nispen Case / Claas 5150/820
VK.04
VK.05 Kok Langeweg International 1455/1255
VK.06 Johan Schelle / Kees Besems Dussen Case IH 1455/1255
VK.07 Timo Verdaasdonk Chaam John Deere / Ford 4240S / 8630
VK.08 Yenthe Nelen Kalmthout MAN TGA
VK.09 Rick Otjens Etten Leur DUO 1086
VK.10 Jan Bogers Johan Laurijsse De Heen DUO 718 TM190
         
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 4 ton
A40.10 Remie Raeymakers Roosendaal Deutz 7806
A40.01 Ronnie Aarts Rucphen Volvo BM T650
A40.05 Cor Zandbergen Klundert Ford 7610 S
A40.02 Dennis Buijnsters Etten-Leur Volvo BM 700
A40.03 Erik de Baat Bergen op Zoom Volvo BM T650
A40.04 Hein en Marijn Zundert Volvo BM T650
A40.07 Jeroen Marijnissen Rijkevorsel (B) Valmet 705
A40.11 Jos van der Zanden Deurne Belarus 940
A40.09 Niels van de Sande Nuenen Fiat 850
A40.08 Frank Biesheuvel Strijen Fiatagri 85-90 DT
         
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 4,5 ton
A45.02 Leander Zandbergen Klundert Ford 9600
A45.01 Willem Kranenburg Mookhoek Fiat 1000 DT
A45.03 Jeroen van Dis Middelharnis Ford 9600
A45.05 Gerard Pijcke Ossendrecht International 1246
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 5,1 ton
A51.02 Gudo Verheijen Ulicoten International 1455 XL
A51.01 Michael Damen Baarle-Hertog (B) Case International 1455 XL
A51.03 Martijn den Boer Numansdorp Case 2290
A51.05 Michael Schippers Kamperland Valmet 8750
A51.04 Mark de Witte Wemeldinge Ford TW-10
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 6 ton
A60.05 Schaeffer & den Engelsen Zuid Beijerland Fiat 1300 DT Super
A60.03 Bart Sprangers Hoogstraten (B) Case International 1455 XL
A60.06 Davy van Peer Rucphen Case International 1455 XL
A60.02 Gebr. Moerings *** Sprundel John Deere 4255
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 7,5 ton
A75.02 Willem Kranenburg Mookhoek New Holland 8360
A75.01 Gebr. Groenenboom Numansdorp Fiat 180-90 DT
A75.04 Wim Lambrechts Merksplas (B) Steyr 8150
A75.03 Jan Bevers Loenhout (B) Ford 8730
A75.05 Gebr. Janssens Zoersel (B) Case International 1455 XL
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 9 ton
A90.03 Manuel Herijgers *** Zundert John Deere 4955
A90.02 Adrie Willemsen *** Klein-Zundert International 1455 XL
Nummer Naam Plaats Merk Type
Hypro Sport klasse 2.5 ton
H25.01 Stefan de Ruytter Achtmaal International 845
H25.08 Mark van Rijsbergen Sprundel Case International 845 XL
H25.03 Aart de With Hagestein Massey Ferguson 6265
H25.07 Bart Weterings Lage Zwaluwe Ford 7000
H25.10 Ralph Raats Achtmaal International 845
H25.02 Krisjan Jochems Wernhout Valtra 705
H25.05 Alex van Meer Wernhout Valmet 6400
Nummer Naam Plaats Merk Type
Hypro Sport klasse 4.5 ton
H45.07 Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000
H45.11 Huub van Gaal Achtmaal John Deere 4430
H45.03 Hans Kester IJsselstein Ford 9600
H45.02 Luc Roovers Etten-Leur International 1455
H45.06 Joop Swagemakers Dinteloord Ford 9600
H45.05 Erik & Lars Wouw Volvo BM 810
H45.04 Gebr. de Hond Oud-Vossemeer Ford TW-20
H45.10 Robin Konings *** Hoeven International 1066
Nummer Naam Plaats Merk Type
Mega sport klasse 2.5 ton
M26.03 Arjan van de Riet Hoeven New Holland TS 110
M26.05 Gerwin Jongmans Noordhoek Case MXM 110
M26.07 Marius Aarts Sprundel Case MX 100 C
M26.01 Tomas Braspenning Klein Zundert Case Maxxum 110
M26.04 Davy van Peer Rucphen John Deere 6230
M26.02 Remie Raeymakers Roosendaal Deutz 6806
Nummer Naam Plaats Merk Type
Mega sport klasse 3.5 ton
M36.11 Manu van den Bergh Essen (B) Volvo BM 810
M36.15 Stef Buiks Rijsbergen Fiat 1300
M36.04 Jeroen Joosen Hooge Zwaluwe New Holland TM 165
M36.03 Gerard Hopmans Wouw International 1066
M36.19 Evert Matthijssen Hoeven Massey Ferguson 1104
M36.10 Robert van Dijk Lelystad Ford Super Major
M36.05 Gebr. van Schaik IJsselstein Ford 9000
M36.02 Daniël Godrie Sprundel Volvo BM T2650
M36.06 Bart Botermans *** Halsteren International 1066
M36.07 Nick Rasenberg *** Wagenberg Volvo BM T650
 
Nummer Naam Plaats Merk Type
Demo tractoren
H35.01 Pieter Tunders *** Schijf Deutz DX 85
H35.02 Stefan Hereijgers *** Nispen Fiat 850
M45.02 Martien Gubbels *** Helvoirt Fiat 1300
M45.03 William de Bever *** Cromvoirt White 2255
Nummer Naam Plaats Merk Type
VTN DEMO SUPERSPORT 9,5 Ton
Mitas Black Sensation Zele (B) Volvo FH16