Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 2.5 ton
L25.01 Robbie Jochems Etten-leur Inter 423
L25.02 Gijs Nooren (BM) Etten-leur Inter 423
L25.03 De Regt Bv Etten-leur Mc Cormick 824
L25.04 Michel Jongenelen Hoeven Fiat 640
L25.05 Jeroen Rosko Sint Willebrord Landini 630
L25.06 Thomas Voesenek Etten-leur Volvo-BM BM350
L25.07 Remie Raeymakers (BM) Wernhout Deutz 4.31
L25.08 Marielle v/d Broek Roosendaal Deutz 4.31
L25.09 Thijs Donkers Essen Inter 733
L25.10 Jeroen Maes Weelde International 523
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 3.5 ton
L35.01 Christian Groenendaal Sprang-Capelle Inter 824
L35.02 Sander van Gils Prinsenbeek Inter 844
L35.03 Stef Wuyts Rijckervorsel Valmet 505
L35.04 Bert Brosens Meer Renault 77.12TS
L35.05 Ron Peeters Rijsbergen Fiat 700
L35.06 Tonny v/d Velde Zuid-Beyerland Inter 724
L35.07 Rene Ravestijn Numansdorp Ford 5000
L35.08 John v Nispen (Regio) Achtmaal Fiat 850
L35.09 Bart Hereijgers Sas v Gastel Fendt 305
L35.10 Cedric Geysen Wuustwezel David Brown 1210
L35.11 Marielle van den Broek Roosendaal Deutz 72.07
L35.12 Stefan Godrie Achtmaal Inter 745
L35.13 Remie Raeymakers (Regio) Wernhout Deutz 72.07
L35.14 Dennis Druggen Achtmaal Volvo BM T650
L35.15 Wim van de Locht Merksplas Fendt 307
L35.16 Koen Braspenning Merksplas Case 845
L35.17 Peter van Etten Sprang-Capelle Inter 844-s
L35.18 Danielle van Etten Sprang-Capelle Inter 644
L35.19 Mark Nieuwesteeg Therheijden New Holland TL70
L35.20 Stef Boot Achtmaal Fiat 850
L35.21 De Suik Zundert Magic “7 744
L35.22 Michel de Bont Waspik International 644
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 4.5 ton
L45.01 Raats Achtmaal Deutz 100.06
L45.02 Bart Rosiers Schijf Same 100.6
L45.03 Johan Schelle Sprang-Capelle Inter 844-S
L45.04 Sander van Gils Prinsenbeek Inter 844-S
L45.05 Jordi Naalden Sprundel Valmet 903
L45.06 Jac oonincx Etten-leur Hurlimann 910.6xt
L45.07 Richard van Ginneken Sprundel Ford 7000
L45.08 Merijn Naalden Etten-leur New Holland ts 90
L45.09 Ron Peeters Rijsbergen Fendt 306
L45.10 Thomas Schrauwen Minderhout Inter 856 XL
L45.11 Bob Brosens Meer Case IH Jx 1090U
L45.12 Nick Jansens Brecht Inter 1046
L45.13 Leon Verhoeven Strijen Fiat 85-90
L45.14 Barry Roovers Etten-leur Case 845
L45.15 Mark van Hooydonck Volvo BM 700 Turbo
L45.16 Ron Jansen Strijbeek Case IH 856 XL
L45.17 Arjan van Gink Sprundel Deutz 100-06
L45.18 Niels v Hooydonk Achtmaal Fendt 309
L45.19 Bart Dickens Oud-Turnhout Volvo BM 700
L45.20 Jeff Luyckx Loenhout Ford 5095
L45.21 Gerrie Oomen Inter 946
L45.22 Kristof van Laar Turnhout Fiat 850
L45.23 marnik van ouwenhuysen Gierle Case 845
L45.24 Frans Boot Essen Inter 1046
L45.25 Wiek dam Case 856
L45.26 Wiek dam Inter 955
L45.27 Ferdy van As St. Willebrord Steyr 9086
L45.28 Peter van Etten Sprang-Capelle Inter 844-s
L45.29 Mike van Kuyck Rijsbergen John Deere 6410
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 5.5 ton
L55.01 Cees de Hond Oud-vosmeer Ford 9600
L55.02 Gebr de Hond Oud-vosmeer Ford 9600
L55.03 Johan Schelle Sprang-capelle Inter 844-S
L55.04 Berry Kok Abbenbroek Case IH 1056 XL
L55.05 Robin Konings Hoeven Inter 1466
L55.06 Jo Kennis Zoersel Fendt 311
L55.07 Roy Bevers Meer Case IH 1056
L55.08 Nick Janssens Brecht Inter 1046
L55.09 Dries Sweep Etten-leur Fendt 311
L55.10 Rudi den Boer Numansdorp Inter 1246
L55.11 Ronald in het Veld Dordrecht Inter 1055
L55.12 Niels van Velthoven Loenhout Steyr 8130
L55.13 Thomas Aerts Wernhout Steyr 1090
L55.14 Arjan van Gink Sprundel Deutz 100.06
L55.15 Bert Cools Essen Renault 110
L55.16
L55.17 Steff Luyckx Loenhout Ford 8630
L55.18 marnik van ouwenhuysen Gierle Case 845
L55.19 Corné van Tetering Terheijden Farmall 706
L55.20 yannick Pelkmans Beerse Valtra 8550
L55.21 Stef van de Locht Wuustwezel Deutz 6.11
L55.22 Wiek Dam Case 956
L55.23 Willem Frijters Ford 8210
L55.24 Koen Langerwerf Wagenberg Case IH 956XL
L55.25 Jordy van Beek Terheijden John Deere 3040
L55.26 Fatima Awad Ford 9600
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 6,5 ton
L65.01 Gebr de Hond Oud-vosmeer Ford 9600
L65.02 Sander Herijgers Meer John Deere 4640
L65.03 Frank de Deugd Etten-leur John Deere 4240-S
L65.04 Berry Kok Abbenbroek Case IH 1055 XL
L65.05 Robin Konings Hoeven Inter 1466
L65.06 Inge Jochems Zundert Inter 1455
L65.07 Jo Kennis Zoersel Fendt 311
L65.08 Sven Foesenek Rijsbergen New Holland t6050
L65.09 Jens Vermunt Etten-leur John Deere 4240-s
L65.10 Kevin Rommers Etten-leur Fendt 516
L65.11 Steve Smits Oostmalle Case IH 1455
L65.12 Gebr Gilops Westmalle Ford 8210
L65.13 Remon Rijsbergen Case IH 1455
L65.14
L65.15 Rudi den Boer Numansdorp Inter 1255
L65.16 Ronald in het Veld Dordrecht Inter 1055
L65.17 Vicky Kok Langeweg Inter 1255 XL
L65.18 Roel Govers Ulvenhout Ford 8630
L65.19 Niels van Velthoven Loenhout Steyr 8130
L65.20
L65.21 Kim Hereijgers Sas van Gent Fendt 415
L65.22 Wim de Schutter Kalmthout Renault 145.14
L65.23 Thomas van Hooydonck Kalmthout Fendt 514 C
L65.24 Matthias Gommers Kalmthout Fendt 514 C
L65.25
L65.26 Steff Luyckx Loenhout Ford 8630
L65.27 Pascal Struijs Schijf Case IH 1455
L65.28 Gert van de Boogerd Rijckevorsel Ford TW20
L65.29 Mitch versmissen Lichtaart Case IH 1455
L65.30 Corne Jongenelen Zundert New Holland TM120
L65.31 Danny van Bergen Zundert Case IH MX135
L65.32 Stef van de Locht Wuustwezel Deutz 6.11
L65.33 Martijn Vrolijk Wagenberg Farmall 706
L65.34 Marc van Zundert Schijf White
L65.35 Piet Verhoef Made MF 1155
L65.36 Jeff de Roover Galder Fendt 415
L65.37 Lene Vandekeybus Kalmthout Fendt 512
Nummer Naam Plaats Merk Type
Boerensport 6,5 ton
BS65.01 Bert Sprangers Hoogstraten Case IH 1455xl
BS65.02 Sören Vlaermans Weelde Case IH 1455xl
BS65.03 Davy van Peer Rucphen Case IH 1455xl
BS65.04 Marian de Deugd Etten-leur John Deere 4240-S
BS65.05 Wim Lambrechts Merksplas Steyr 8130
BS65.06 Tinne Oomen Meer Case IH 1455 XL
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 7.5 ton
L75.01 Sander Herijgers Meer John Deere 4640
L75.02 Rick Otjes Etten-leur Inter 1086
L75.03 De Regt Bv Etten-leur Inter 1455
L75.04
L75.05 Rob Vermunt Etten-leur Fendt 614
L75.06 Steven Claasens Oelegem Case IH 1455
L75.07 Lars Vermunt Etten-leur John Deere 4240-s
L75.08 Brian Rommens Rijsbergen Fendt 516
L75.09 Steve Smits Oostmalle Case IH 1455
L75.10 Hans Brosens Valencia John Deere 4450
L75.11
L75.12
L75.13 Roel Heylen Rijckervorsel Case IH 170 Cvx
L75.14
L75.15
L75.16 Martijn den Boer Numansdorp Case IH 1255
L75.17 Rudi den Boer Numansdorp Case IH 1255
L75.18 Kok Langeweg Case IH 1455
L75.19 Vicky Kok Langeweg Inter 1455
L75.20 Roel Govers Ulvenhout Ford 8630
L75.21 Adrie van Hees Achtmaal Deutz TTV610
L75.22 Adrie van Hees Achtmaal Deutz Agrotron 165
L75.23 Jens Pauwels Kalmthout Case CVX 175
L75.24
L75.25 Gert van den Bogerd Rijckervorsel John Deere 4450
L75.26 Mitch versmissen Lichtaart Case IH 1455
L75.27 Steven Hillen Merksplas Valmet 8950
L75.28
L75.29 Jens de Schutter Kalmthout Renault 145.14
L75.30
L75.31 Jongsoo van Hooydonk Kalmthout Fendt 612lsa
L75.32 Jeroen de Vrei Kalmthout Fendt 820
L75.33 Bart de Vrei Kalmthout Fendt 820
Nummer Naam Plaats Merk Type
Boerensport 7.5 ton
BS75.01 Wim Snels Wortel Case IH 1455
BS75.02 Jan Bevers Loenhout Ford 8730
BS75.03 Bart Sprangers Hoogstraten Case 1455 XL
BS75.04 Sören Vlaemans Weelde Case 1455
BS75.05 Wim Lambrechts Merksplas Steyr 8150
BS75.06 Wim Verhaegen Gierle John Deere 4960
BS75.07 Cedric Janssens Zoersel Case IH 1455
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse 9 ton
L90.01 Kees Besems Dussen Case IH 1455
L90.02 Sander Herijgers Meer John Deere 4755
L90.03 Nick Jongenelen Achtmaal Claas 820
L90.04 Rob Ossenblok Roosendaal John Deere 4450
L90.05 De Regt Bv Etten-leur Inter 1455
L90.06 Stefan Jongenelen Sprundel Fiat 180-90
L90.07 Hans Brosens Valencia John Deere 4450
L90.08 Bart Dictus Meer New Holland T7030
L90.09
L90.10
L90.11 Roel Heylen Rijckervorsel Case 170 Cvx
L90.12 Toon Borsboom Berkel & Rodenrijs Ford 8830
L90.13 Frank Bieshenvel Strijen Fiat 6240
L90.14
L90.15 Frans Duindam Delfgauw John Deere 7800
L90.16 Kok Langeweg Inter 1455 XL
L90.17 Manuel Hereijgers Zundert John Deere 4955
L90.18 Arjan de Ruyter Zundert Inter 5488
L90.19 Adrie Willemse Kl Zundert Inter 1455
L90.20 Ralph Raats Achtmaal John Deere 4440
L90.21 Gert van den Bogerd Rijckevorsel John Deere 4450
L90.22 Shemale Joost Zundert New Holland T7070
L90.23 Nico Verheijen Merksplas Fiat 1300
L90.24 Steven Hillen Merksplas Valmet 8950
L90.25
L90.26 Rudolf Godrie Achtmaal Case IH Puma cvx 165
L90.27 Wim Verhaegen Gierle John Deere 4960
Nummer Naam Plaats Merk Type
Boerensport 9 ton
BS90.01 Wim Snels Wortel Case IH 1455
BS90.02 Jan Bevers Loenhout Ford 8730
BS90.03 Wim Verhaegen Gierle John Deere 4960
BS90.04 Steve Janssens Zoersel Case 1455 XL
Nummer Naam Plaats Merk Type
Landbouw klasse Dames 12ton
LD12.01 Joyce van Broekhoven Ford 8730
LD12.02 Vicky Kok International 1455XL
LD12.03 Samantha Kok International 1455XL
LD12.04 Dubbel D Duo Dames Ford / Ford 9600/9600
Nummer Naam Plaats Merk Type
Vrije klasse
VK.01 Kees Besems Dussen Case IH 1455
VK.02 Sander Herijgers Meer John Deere 4755
VK.03 Nick J& Bart R Achtschijf DUO DUO
VK.04
VK.05 Hans Brosens Meer John Deere 4450
VK.06 Toon Borsboom Berkel en Rodenrijs Ford 8830
VK.07 Frans Duyndam Delfgauw John Deere 7800
VK.08 Manuel Hereijgers Zundert John Deere 4955
VK.09 Wout van Looveren Kalmthout MAN TGA
VK.10 Stijn Vissers Essen MAN F2000
VK.11 Arian de Ruytter Achtmaal Kirovets K700A
VK.12 Berry Kok Abbenbroek DUO Case IH 1056xl
VK.13 wim snels cedrick janssen Wortel DUO Case IH 1455xl
VK.14 Tax MAN Achtmaal MAN
VK.15 Krist Arnouts Achtmaal John Deere rups
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 4 ton
A40.09 Stefan Hereijgers Nispen Fiat 850
A40.08 Frank Biesheuvel Strijen Fiatagri 85-90 DT
A40.07 Jeroen Marijnissen Rijkevorsel (B) Valmet 705
A40.10 Remie Raeymakers Wernhout Deutz 7206
A40.04 Kees Jansen Hoeven Volvo BM T650
A40.06 Jan van Caam Etten-Leur International 844-S
A40.03 Erik de Baat Bergen op Zoom Volvo BM T650
A40.05 Cor Zandbergen Klundert Ford 7610 S
A40.11 Jos van der Zanden Deurne Belarus 940
A40.02 Dennis Buijnsters Etten-Leur Volvo BM 700
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 4,5 ton
A45.05 Gerard Pijcke Ossendrecht International 1246
A45.03 Jeroen van Dis Middelharnis Ford 9600
A45.01 Willem Kranenburg Mookhoek Fiat 1000 DT
A45.02 Leander Zandbergen Klundert Ford 9600
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 5,1 ton
A50.08 Jan van Campen Wuustwezel Inter 1066
A51.05 Michael Schippers Kamperland Valmet 8400
A51.01 Michael Damen Baarle-Hertog (B) Case International 1455 XL
A51.02 Gudo Verheijen Ulicoten International 1455 XL
A51.04 Mark de Witte Wemeldinge Ford TW-10
A51.03 Martijn den Boer Numansdorp Case 2290
A51.21 Jan van Campen Wuustwezel International 1066
Nummer Naam Plaats Merk Type
Agri sport klasse 6 ton
A60.11 Pascal Struijs Schijf John Deere 4440
A60.02 Domenique Moerings Sprundel John Deere 4255
A60.04 Gebr. Groenenboom Numansdorp Fiat 180-90 DT
A60.06 Davy van Peer Rucphen Case International 1455 XL
A60.05 Schaeffer & den Engelsen Zuid Beijerland Fiat 1300 DT
A60.01 Ruud van Tilburg **** Kruisland John Deere 4255
Nummer Naam Plaats Merk Type
Hypro Sport klasse 2.5 ton
H25.03 Aart de With Hagestein Massey Ferguson 6265
H25.08 Mark van Rijsbergen Sprundel Case International 845 XL
H25.01 Stefan de Ruytter Achtmaal International 845
H25.10 Ralph Raats Achtmaal International 845
H25.02 Krisjan Jochems Wernhout Valtra 705
H25.05 Alex van Meer Wernhout Valmet 6400
H25.07 Ronnie Rommers **** Klein Zundert Ford 7000
Nummer Naam Plaats Merk Type
Hypro Sport klasse 4.5 ton
H45.10 Robin Konings Hoeven International 1066
H45.04 André Verdonk Etten-Leur Ford 7810
H45.06 Joop Swagemakers Dinteloord Ford 9600
H45.09 TP Team IJsselstein IJsselstein New Holland T8050
H45.02 Luc Roovers Etten-Leur International 1455
H45.03 Hans Kester IJsselstein Ford 9600
H45.11 Huub van Gaal Achtmaal John Deere 4430
H45.07 Kees van Schaik IJsselstein Ford 9000
H45.05 Erik & Lars **** Wouw Volvo BM 810
Nummer Naam Plaats Merk Type
Mega sport klasse 2.6 ton
M26.03 Arjan van de Riet Hoeven New Holland TS 110
M26.05 Gerwin Jongmans Noordhoek Case MXM 110
M26.01 Tomas Braspenning Klein Zundert Case Maxxum 110
M26.07 Marius Aarts Sprundel Case MX 100 C
M26.02 Remie Raeymakers Wernhout Deutz 6806
M26.04 Davy van Peer Rucphen John Deere 6230
Nummer Naam Plaats Merk Type
Mega sport klasse 3.5 ton
M36.17 Peter Botermans Halsteren John Deere 7530
M36.10 Robert van Dijk Lelystad Ford Major
M36.13 Jan Devue Poppel (B) Valtra 8400
M36.03 Gerard Hopmans Wouw International 1066
M36.11 Manu van den Bergh Essen (B) Volvo BM 810
M36.05 Gebr. van Schaik IJsselstein Ford 9000
M36.19 Evert Matthijssen Hoeven Massey Ferguson 1104
M36.15 Stef Buiks Rijsbergen Fiat 1300
M36.02 Daniël Godrie Sprundel Volvo BM 2650
M36.16 Piet Arensman **** Stad a/h Haringvliet John Deere 4450
M36.06 Bart Botermans **** Halsteren International 1066